środa, 22 sierpnia 2012

Krótka, szybka prośba:)

Po pierwsze, dziękuję tym Dziewczynom, które już przesłały mi swoje adresy. Kolejne proszę aby zrobiły to jak najszybciej, bo chciałabym już Wam po przesyłać dane do wysyłki:) 

Po drugie proszę aby każda z Was, kiedy tylko dostanie książkę, dała mi znać pisząc komentarz pod aktualną notką, że macie ją u siebie:)

Po trzecie BARDZO dziękuję Agacie/Burana25 za wysłany mi wzorek!!! Strasznie dużo w nim back stitchy ale mam nadzieję, że kiedyś się uporam:) Oczywiście będę relacjonować przebieg mojej pracy:)

A po czwarte, mam prośbę, jeśli tylko macie chwilkę czasu i ochoty, to proszę abyście kliknęły  w ten link:


marzy mi się taki rower, a niestety nie mogę sobie pozwolić na zakup takiego. Wy możecie przyczynić się do spełnienia mojego marzenia:D
Z góry Wam ślicznie dziękuję!

Tino, paczuszka już jest spakowana, więc tak jak obiecałam nie długo zostanie wysłana, żebyś mogła się nią cieszyć jak najszybciej!!:)

Ściskam Was wakacyjnie!!!:*:*:*

11 komentarzy:

 1. Musisz poprawić link bo nie działa :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. jak klikam, to mi się otwiera strona rossnet... to wystarczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie nie wiem. Nie wiem czy nie trzeba wziąć udziału w konkursie aby Ci zaliczyło. Możliwe tez , że samo kliknięcie wystarczy. Nie miałam czasu wczytywać się w regulamin :-)

   Usuń
 3. klikam i mam nadzieję że zwiększy to Twoje szanse:)

  OdpowiedzUsuń
 4. A co powinno się pojawić? Bo mnie otwiera się strona informująca o konkursie i zachęcająca do udziału.:(

  OdpowiedzUsuń
 5. Powiem Wam szczerze, że sama nie wiem na jakiej zasadzie oni sprawdzą to kto z moich znajomych to klikał lub coś w tym stylu....
  Ale i tak dziękuję pięknie za dobre chęci:D:*

  OdpowiedzUsuń
 6. kliknęłam, rower będzie Twój!!!! :)))))

  OdpowiedzUsuń
 7. Chyba samo kliknięcie nie wystarcza :(( ale tez klikałam na link z kilka razy, tylko nie wiem skąd oni będą wiedzieli, że to Ty to poleciłaś....

  OdpowiedzUsuń